Oferta - Dark Massage Salon

Dark Massage Salon
Przejdź do treści
Dark Massage Salon oferuje Państwu magiczną podróż
do świata zdrowia, relaksu i pełnego odprężenia
______________________________
Oferta Salonu Masażu
_______________________________
2018
Masaż należy do najstarszych dziedzin wiedzy lekarskiej. Pierwsze wzmianki o nim pochodzą z Egiptu, Indii i Chin, gdzie już 3 - 4 tysiące lat przed naszą erą stosowano ten zabieg. Również z dzieł Hipokratesa, Celsusa i Galena dowiadujemy się, że lekarze zalecali masaż w niektórych chorobach.
O masażu, w obecnym tego słowa znaczeniu, mówić można dopiero od XVI wieku. Został on "wskrzeszony" we Francji przez znakomitego lekarza Ambrożego Pare. To on jako pierwszy przeprowadził badania nad fizjologią masażu. Do rozwoju tego zabiegu przyczynili się też znakomity fizjolog i lekarz angielski Bacon Werulamski oraz Friedrich Hoffmann.
Masaż wielu osobom kojarzy się z ekstrawagancją, a nie z działaniem leczniczym czy wspomagającym leczenie. A przecież masaż, oprócz kosmetyki, znajduje szerokie zastosowanie w profilaktyce, leczeniu i rehabilitacji wielu chorób w zakresie chirurgii, ortopedii, neurologii, pediatrii i coraz częściej w chorobach wewnętrznych.
Masaż nie jest niczym innym jak mechanicznym bodźcem, którego źródłem jest ściśle określona praca rąk masażysty na masowanych tkankach.


RODZAJE MASAŻY
Klasyczny
Masaż klasyczny ma ogromne znaczenie w profilaktyce, odnowie biologicznej i usprawnianiu organizmu. Często leczy bądź wspomaga leczenie wielu chorób. Masaż klasyczny oparty jest na technikach ręcznych: głaskaniu, ugniataniu, rozcieraniu, rozciąganiu czy uciskaniu.
Rodzaj masażu klasycznego powinien być dobrany odpowiednio do istniejącego zaburzenia lub choroby.
Masowane części ciała do uzgodnienia (w zależności od potrzeby): ramiona, przedramiona, ręce, kark, plecy, pas biodrowy, uda i podudzia, stopy, brzuch, głowa lub całe ciało

Masaż segmentarny
Masaż segmentarny uważany jest za uzupełnienie masażu klasycznego, ponieważ jego głównym zadaniem jest leczenie chorób narządów wewnętrznych. Stosując odpowiednie techniki na tkankach powierzchownych wpływamy pośrednio na układ nerwowy a następnie na narządy wewnętrzne prowadząc do ich samo leczenia. Ważnym elementem tego rodzaju zabiegów jest właściwa diagnostyka i dawkowanie

Masaż Yumeiho
Metoda ta w bezbolesny i nieinwazyjny sposób pomaga skorygować ustawienie kości miednicy i kręgosłupa, dzięki czemu przywracana jest równowaga w całym organizmie. Zabieg łączy w sobie masaż ugniatająco-uciskowy, mobilizację stawów i elementy akupresury; rozluźnia zbyt napięte mięśnie, ścięgna i więzadła. Bazę metody stanowi 100 głównych oryginalnych technik, z których terapeuta wybiera te najbardziej odpowiednie dla danego pacjenta. Metoda yumeiho jest stosowana nie tylko w celach diagnostycznych i leczniczych, lecz także profilaktycznych – pomaga utrzymać ciało w dobrej kondycji ruchowej, zwiększa elastyczność wszystkich struktur.

Masaż izometryczny
Podstawą tej techniki jest masaż klasyczny leczniczy. Elementy techniki izometrycznej w masażu klasycznym  stosujemy głównie podczas wszelkiego typu zaników mięśniowych powodowanych przez różnego typu dolegliwości i schorzenia. Jego zadaniem jest jak najszybsze i możliwie skuteczne przywrócenie masy i siły osłabionym mięśniom bez dodatkowego obciążania organizmu ćwiczeniami fizycznymi (co w wielu przypadkach chorobowych jest niemożliwe) np. w rehabilitacji osób porażonych ruchowo jako zabieg kompensujący niedobory masy mięśniowej.

Masaż kontralateralny
Jest techniką stosowaną w połączeniu z masażem klasycznym. Stosowany jest przy braku dostępu do części ciała, na którą chcemy działać leczniczo,  np. przy unieruchomieniu kończyny opatrunkiem gipsowym czy po oparzeniu lub stanie zapalnym skóry. Masaż wykonuje się wówczas na kończynie zdrowej, co powoduje równoczesną aktywizację przepływu krwi w kończynie przeciwnej i wpływ leczniczy rzędu 15 %  na tę kończynę. Wynika to ze skrzyżowania naczynio - ruchowych odruchów fizjologicznych.

Masaż łącznotkankowy
Jest metodą terapii neuro - odruchowej. Technika ta jest elementem masażu klasycznego, stosowana w celu likwidacji stref zmian odruchowych w obrębie tkanki łącznej. Zmiany tego typu charakteryzują się wciągnięciami, obrzmieniami, wgłębieniami występującymi w obrębie skóry i tkanki podskórnej. Polega na rozcieraniu małymi ruchami miejsc wrażliwych w tkance łącznej.

Masaż okostnowy
Technika masażu kostnego jest stosowana podczas masażu klasycznego - zazwyczaj częściowego. Jest metodą terapii neuro - odruchowej,  stosowany w celu likwidacji stref zmian odruchowych w obrębie okostnej. Zmiany tego typu mogą charakteryzować się wciągnięciami, obrzmieniami oraz wgłębieniami tkanek. Przyspiesza i leczy zmiany powstałe w obrębie okostnej. Masaż ten polega na punktowym uciskaniu konkretnych powierzchni kostnych, związanych z bólem, bądź z powstałymi zmianami chorobowymi. Reakcją na masaż jest regeneracja komórek w tkance kostnej oraz pobudzenie narządów, przy przekrwieniu tkanki kostnej. Ważny jest więc tutaj bodziec, który naciskając okostną wywołuje tym samym odpowiednie reakcje w tkankach i narządach unerwionych. Masowanie okostnej wyrównuje napięcia w ciele ludzkim. Odpowiedni ucisk okostnej powoduje także, że skurcze spastyczne ustępują, a tak zwana wiotkość tkanki jest już normalnie napięta. Dlatego też, masaż okostnowy stosuje się poprzez uciśnięcie okostnej w okolicach zmian bądź uszkodzenia kośćca, co z kolei wywołuje znacznie szybszą regenerację kości. Przy różnego typu złamaniach kości, masaż okostnowy jest zwłaszcza korzystny po jej długotrwałym unieruchomieniu. Również przy leczeniu i schorzeniach narządów wewnętrznych, typu owrzodzenie żołądka i dwunastnicy czy stanach po zapaleniu płuc można zalecić wykonywanie takich zabiegów. Masaż okostnowy można łączyć z innymi masażami, warto jednak tutaj konsultować indywidualne przypadki z masażystą.

Terapia punktów spustowych
Jest techniką stosowaną podczas masażu klasycznego, która wykorzystuje różne formy ucisku i ruchów w różnych kierunkach we wrażliwych miejscach w tkance mięśniowej. Celem terapii jest uwolnienie się od bólu i poprawa zaburzonych wzorców ruchowych. Punkty spustowe są to  wrażliwe miejsca w mięśniach o wzmożonym napięciu, które są bolesne pod wpływem ucisku i powodują ból promieniujący oraz inne objawy w obszarach ciała odległych od miejsca drażnienia.  Tkanka mięśniowa podczas procesu samo leczenia wytwarza stan zapalny poprzez co dany mięsień staje się bardziej wrażliwy na dotyk. Włókna mięśni kurczą się i skracają. Chore miejsce staje się twarde i bolesne w dotyku. Właśnie te miejsca stają się punktami wywołującymi objawy chorobowe. Ból z promieniowaniem z danych punktów spustowych często przypomina topografię bólu rwy kulszowej lub dyskopatii.

Drenaż limfatyczny
To rodzaj specjalistycznego masażu wspomagającego odpływ zalegającego płynu zwanego chłonką, lub limfą likwidując w ten sposób obrzęki i wysięki pochodzenia limfatycznego. Naczynia limfatyczne, tworzą podobną sieć naczyń do układu żylnego. Jest on jednak wypełniony bezbarwnym płynem - limfą (chłonką). Drenaż limfatyczny ma na celu wspomaganie jej odpływu w sytuacjach gdzie doszło do jej zastoju i powstania obrzęków.
Wykonywany jest jedynie na poziomie skóry i tkanki podskórnej. Stosowany jest z powodzeniem w mastektomii (amputacja piersi), kiedy węzły chłonne pachowe są wycięte i odpływ limfy do tych naczyń jest niemożliwy, co powoduje obrzęki. Dlatego zadaniem masażysty jest wspomaganie jej odpływu do sąsiednich naczyń limfatycznych. Stosowany jest również w skręceniach, stłuczeniach w celu usunięcia opuchlizny oraz innych sytuacjach gdzie dochodzi do zaburzeń układu limfatycznego. Masaż limfatyczny stosowany jest również jako masaż anty cellulitowy.

Masaż sportowy
Masaż sportowy w swoich technikach podobny jest do klasycznego masażu leczniczego. Wykonywany jest zdecydowanie silniej i energiczniej.
Celem masażu sportowego jest jak najszybsze przygotowanie do ekstremalnego wysiłku sportowego, osiągniecie maksymalnych wyników sportowych, jak i usuniecie dużego zmęczenia organizmu po wysiłku fizycznym. Na skutek stosowania masażu sportowego dochodzi do usunięcia zakwasów, napięć mięśniowych bądź likwidacji powstałych kontuzji. Masaż sportowy jest integralnym elementem systemu odnowy biologicznej. Wykorzystywany jest jako środek pomocniczy w profesjonalnych programach treningowych. Pozwala lepiej przygotować ciało sportowca do wysiłku fizycznego. Zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji. Masaż sportowy jest zalecany zarówno sportowcom zawodowym jak również powinni korzystać z niego sportowcy - amatorzy, dla osiągnięcia lepszych rezultatów i poprawy samopoczucia. Techniki masażu sportowego jako działanie terapeutyczne dostosowane są ściśle do uprawianej dyscypliny sportu.

Refleksoterapia stóp
Jest to uciskowy masaż punktowy wykonywany w tych miejscach stóp, które odpowiadają poszczególnym punktom ciała. Przynosi odprężenie oraz wspomaga naturalną zdolność organizmu do samo leczenia. Metoda ta polega na leczniczym masażu stóp. Znajdują się na nich punkty i obszary przyporządkowane poszczególnym narządom. Jeśli któryś niedomaga, wystarczy odpowiednio uciskać określone miejsca na podeszwach, grzbiecie lub krawędzi stóp, by samopoczucie uległo poprawie. Zabiegowi powinny poddać się osoby cierpiące na bóle kręgosłupa, schorzenia zatok, bóle głowy, migrenę, bezsenność, mające problemy z przemianą materii, niestrawnością, zgagą, infekcją górnych dróg oddechowych, chorobami kobiecymi, osoby z nadwrażliwością jelit, z infekcjami pęcherza moczowego i egzemą.

Masaż bańką chińską
Bańki chińskie stosuje się do masażu anty cellulitowego problematycznych miejsc ciała takich jak uda, brzuch czy pośladki. Masaż ten znakomicie usuwa wszelkie blokady energetyczne, pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej.
Przede wszystkim taki masaż doskonale uspokaja i relaksuje. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym. Przystawiając bańkę w określonym punkcie ciała, wyrównuje się poziom energii w miejscach chorych. Najczęściej są to napięte mięśnie, bolące stawy czy receptor odpowiadający narządowi wewnętrznemu. Przynosi ulgę i ukojenie w przypadku różnych dolegliwości poprzez energetyzowanie i rozgrzanie odpowiednich punktów ciała.

Masaż gorącymi kamieniami
Ten rodzaj masażu łączy w sobie oddziaływania zarówno termoterapii, drenażu, akupresury, aromaterapii jak i masażu szwedzkiego. Podstawę główną stanowi szerokie działanie na termoreceptory znajdujące się w skórze pacjenta. W wyniku oddziaływania odruchowego dochodzi do podniesienia temperatury okolic masowanych i wtórnego rozszerzenia naczyń krwionośnych. Reakcja ta wpływa tym samym na zwiększenie pojemności łożyska naczyniowego. Odpowiedni nastrój, zastosowanie olejków eterycznych oraz odpowiednio dobrana muzyka wpływa kojąco na pacjenta, hamując działanie układu limbicznego zmniejszającego ogólne napięcie nerwowe.
Masaż gorącymi kamieniami wykonujemy specjalnymi wyselekcjonowanymi kamieniami bazaltowymi, które poprzez wieloletnią naturalną obróbkę falami morskimi mogą być użyte do celów terapeutycznych.

Termopunktura cygarem moksa
Moksa to zioła chińskie z rodziny chryzantem (Arthemisium moxae). Ich liście zbiera się w okresie letnim, zwykle w czerwcu, suszy naturalnie na słońcu, a następnie skrusza i rozciera w drewnianym moździerzu. Uzyskane drobiny przesiewa się przez sito uzyskując moksę w postaci waty. Następnie do waty moksy dodaje się szereg innych ziół, w tym również aromatycznych i najczęściej formuje się je w kształcie cygar. Receptura składu i proporcje tych ziół owiane były tajemnicą i przekazywano je z pokolenia na pokolenie. Wskazania do stosowania zabiegów przygrzewania moksą są bardzo szerokie i w zasadzie pokrywają się ze wskazaniami do akupunktury. Zaleca się wykonywać zabiegi głównie wtedy, gdy leczenie akupunkturą nie dało rezultatów. Moksa jest wskazana również u tych pacjentów, u których nie zaleca się stosowania akupunktury z uwagi na jej inwazyjność. Dotyczy to osób mocno wyczerpanych psychofizycznie, osłabionych i wychudzonych.

Masaż relaksacyjny
Wykorzystujemy jako jedną z metod terapeutycznych, kosmetycznych oraz relaksacyjnych. Jego celem jest zmniejszenie, potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia, odprężenia. Z tego powodu ruchy wykonywane przez masażystę są spokojne, powolne, rytmiczne, łagodne a ich zadaniem jest ogólne odprężenie. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji, wzmacnia chęć do życia, podnosi witalność. Jest wymarzonym elementem prawdziwego wypoczynku. Podczas masażu w zależności od upodobań, wykorzystujemy dodatkowe elementy takie jak: aromat, muzykę, elementy ćwiczeń oraz synchronizacje ruchów danego segmentu ciała z oddechem.

Masaż odchudzający
Jest jedną z podstawowych metod w terapii nadwagi. Wykonywany jest w o  parciu o całościowy masaż leczniczy, łącząc w sobie techniki masażu klasycznego i techniki łącznotkankowe. Polega na intensywnym masowaniu, co umożliwia spalanie zbędnego tłuszczu, wyszczupla sylwetkę a także wpływa na znikanie cellulitu. Działa ujędrniająco na ciało. Modelując sylwetkę, stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzających, a zarazem ma działanie rewitalizujące. Masaż ten zapobiega powstawaniu fałdów skórnych, ujędrnia skórę, ułatwia odprowadzanie nadmiaru wody, zabezpiecza przed nadmiarem luźnej skóry po odchudzaniu, przyspiesza jej regenerację.

Terapia manualna połączona z masażem
Jednym z celów terapii manualnej jest przywrócenie prawidłowej ruchomości w zablokowanych partiach kręgosłupa lub stawach, a tym samym wspomaganie leczenia narządów ruchu. Dla wielu chorych zabieg terapii manualnej w połączeniu z masażem leczniczym może być jedynym ratunkiem przed operacją kręgosłupa. Układ kostny ma wpływ na cały organizm człowieka. Zaburzenia w obrębie kręgosłupa mogą powodować różne dolegliwości, które czasami są trudne do zdiagnozowania i leczenia za pomocą medycyny konwencjonalnej (np. bóle kończyn, migreny, choroby organów wewnętrznych itp.). Zastosowanie zabiegów terapii manualnej przynosi często znaczną poprawę zdrowia.

Masaż głowy i twarzy
Stosując masaż twarzy, wpływamy na układy: krążenia, limfatyczny, nerwowy i hormonalny. Największy jest jednak jego wpływ na skórę i mięśnie twarzy. W wyniku masażu nasza skóra nabiera różowego koloru, co wskazuje na pobudzenie krążenia i rozszerzenie naczyń krwionośnych. Dzięki temu nasza skóra jest lepiej dotleniona. Jednocześnie martwy naskórek zostaje usunięty, przez co skóra lepiej oddycha, a działanie kosmetyków jest skuteczniejsze. Masaż pobudza skórę do odnowy, uelastycznia ją i wzmacnia. To nie tylko wygładzanie zmarszczek: tworzenie nowych zmarszczek jest spowolnione.

Masaż miodem
Metoda terapii naturalnej wykorzystująca lecznicze działanie miodu przy pomocy masażu klasycznego. Masaż miodem wspomaga wydzielanie gruczołów potowych, ułatwiając usuwanie przez skórę soli i szkodliwych substancji. Miód ponadto wskazuje silne działanie przeciwzapalne, regenerujące i nawilżające skórę. Skóra staje się odżywiona i jedwabista. Zapach miodu poprawia nastrój, wspomaga efekt masażu.

Masaż tybetański
Masaż tybetański, tak jak medycyna tybetańska łączy w sobie elementy dwóch starożytnych systemów medycznych: hinduskiego i chińskiego. Leczniczy masaż Sang-czu jest tego wyraźnym przykładem. W wolnym tłumaczeniu na język polski nazwa Sang-czu oznacza Czystą, Białą Rzekę płynącej przez nas energii. Masaż ten zaliczany jest do najbardziej skutecznych metod przywracania prawidłowej funkcjonalności całego organizmu. Dotyczy to wszystkich układów, a w szczególności układu narządu ruchu. Techniki tego masażu są bardzo bezpieczne i mają zastosowanie w dysfunkcjach stawów kręgosłupa oraz stawów obwodowych.

Masaż ajuwerdyjski
Tradycyjny masaż pochodzący z Indii. Podstawą jego techniki jest ajurweda, staroindyjska nauka. Według niej wszystkie żywe formy istnienia mają tzw. doshu, czyli mieszankę trzech energii: vata, pitta i kapha, podobne do naszych żywiołów: wody, ognia i ziemi. Dosha każdego z nas jest unikalna, powinniśmy dostosować do niej sposób życia: jedzenie, które przyjmujemy i ćwiczenia, które praktykujemy. Masaż ajurwedyjski wykorzystuje olejki eteryczne, dopasowane do doshy pacjenta. Najczęściej używa się olej sezamowy, zawierający wartościowe kwasy tłuszczowe, żelazo, fosfor, magnez, miedź i wapń. Wszystkie te składniki mają pozytywny wpływ na skórę i komórki nerwowe. Każdy rodzaj olejku używanego do masażu podgrzewa się do temperatury ciała, ponieważ skóra go wtedy lepiej absorbuje. Stosowane techniki to klepanie, ugniatanie i uciskanie. Intensywność i rodzaj masażu zależą od doshy pacjenta.

Terapia kranio-sakralna
Najmłodsza z metod fizjoterapeutycznych, system czaszkowo - krzyżowy bierze swoją nazwę od przyczepów  anatomicznych opony twardej rdzenia kręgowego, która w części bliższej przyczepia się w okolicach otworu wielkiego czaszki, a w części dalszej do kości krzyżowej. Opona twarda jest przekaźnikiem napięć zstępujących z czaszki w kierunku dolnym naszego ciała i wstępujących od kości krzyżowej w kierunku czaszki. Mechanizmem napędowym tego subtelnego systemu jest pulsacyjny rytm powstający podczas produkcji i absorbcji płynu mózgowo - rdzeniowego. W przypadku wielu schorzeń rytm ten ulega zaburzeniu. Doświadczony terapeuta poprzez odpowiednie techniki pracy może wyczuć rytm cranio - sacralny i wpłynąć na jego normalizację. Prawidłowe funkcjonowanie tego systemu jest warunkiem zachowania homestazy w układzie nerwowym, trzewnym i hormonalnym. Terapia metodą Cranio Sacralną jest także kluczem niezbędnym dla procesów odnowy i regeneracji organizmu, gdyż napięcia opon czaszkowych przenoszą się na sieć mięśniowo - powięziową naszego całego ciała.ZABIEGI
Zabieg arbuzowy nawilżający
Łączy kurację nawilżającą z intensywną redukcją cellulitu. Naturalną i skuteczną pielęgnację zapewnia zawarty w kosmetykach ekstrakt z arbuza, dzięki któremu rytuał zabiegowy służy głębokiej regeneracji oraz długotrwałej poprawie wyglądu i kondycji skóry. Zabieg ten został stworzony z myślą o osobach, które marzą zarówno o redukcji cellulitu oraz o chwilach błogiego relaksu. OWOCOWE ORZEŹWIENIE dzięki obfitości substancji aktywnie walczących z tkankami objętymi cellulitem efektywnie niweluje problem oraz jego przyczynę.  Kosmetyki wykorzystywane podczas zabiegu poza intensywnością działania odznaczają się również niezwykle przyjemnym zapachem arbuza, którego ekstrakt doskonale nawilża skórę.

Zabieg kawowy wyszczuplający
Wyjątkowy zabieg, który od początku do końca przepełnia zmysły aromatycznym zapachem świeżo palonych ziaren kawy. Kawa bogata w kofeinę posiada właściwości antycellulitowe i wyszczuplające. Przyspiesza przemianę materii, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu i neutralizację wolnych rodników. Unikalny, kompleks z alg energetyzuje komórki skóry - przyspiesza ich regenerację oraz opóźnia procesy starzenia.

Zabieg żurawinowy odmładzający
Wyjątkowo energetyzujący i otrzeźwiający, pachnący świeżą żurawiną zabieg to odmładzająca witaminowa bomba, która pomaga skórze odzyskać sprężystość, witalność i młody wygląd. Dobroczynne właściwości żurawiny to zasługa zawartych w niej witamin, zwłaszcza ogromnej ilości witaminy C, wyjątkowo skutecznej w walce z wolnymi rodnikami. W kosmetykach linii żurawinowej obecny jest kompleks witamin z alpejskich roślin działający przeciw zmarszczkowo i odmładzająco. Zabieg żurawinowy to apetyczna przygoda, po której skóra staje się widocznie odmłodzona, napięta i wzmocniona.

Borowinowy zabieg terapeutyczny
Jest zabiegiem uzupełniającym o charakterze terapeutycznym – dla pacjentów ze zmianami przeciążeniowymi, zwyrodnieniami kręgosłupa i stawów, w stanach pourazowych układu ruchu, ostrogach. Borowina ogrzana do temp. 40°C powoli oddaje ciepło pobudzając krążenie i łagodząc bóle. Skład chemiczno-biologiczny borowiny zapewnia działanie przeciwzapalne, ściągające, oczyszczające i detoksykujące. Składniki aktywne borowiny: kwasy huminowe, bituminy, enzymy, sole mineralne, cukry.

Zabieg modelujący z alg i cynamonu
Algi z cynamonem przeznaczone są do intensywnego modelowania sylwetki, przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej i redukują cellulit. Zabieg przyspiesza procesy przemiany materii, wspomaga procesy lipolizy (spalania tkanki tłuszczowej), poprawia jędrność skóry oraz spłyca i rozjaśnia rozstępy. Po serii zabiegów skóra wyraźnie wygładza się, ujędrnia i uelastycznia. Receptura maski z alg z cynamonem zawiera: algi Fucus i Chlorella – najbardziej wartościowe w zabiegach odchudzających, które stanowią bogate źródło makro i mikroelementów, m.in. jodu i potasu oraz aminokwasów, polisacharydów, NNKT, witamin A, z grupy B, C, E. Algi poddano liofilizacji i zmikronizowaniu, dzięki czemu zachowały cały swój potencjał biologicznie czynny. Składniki aktywne alg doskonale i szybko wnikają w naskórek, regenerują go, nawilżają, redukują tkankę tłuszczową oraz wyraźnie napinają i ujędrniają skórę. Kompleks anty cellulitowy (ekstrakty z bluszczu, ruszczyka, nostrzyka, karnityna) – pobudza procesy lipolizy, poprawia mikro krążenie, pojędrnia i uelastycznia skórę, a olejek cynamonowy – wspomaga mikro cyrkulację i odtoksycznienie skóry.

Zabieg nawilżająco-pielęgnacyjny Aloe-Vera
Zastosowanie zabiegu chroni skórę  przed skutkami intensywnego opalania, łagodzi podrażnienia, ujędrnia i poprawia mikro krążenie. Daje widoczną poprawę kondycji skóry poprzez głębokie nawilżenie, stymulację mikro krążenia i poprawę przepływu limfy. Dodatek ekstraktu z aloesu zapewnia działanie immunostymulujące, regenerujące i gojące. Zabieg ma działanie przeciwobrzękowe, anty cellulitowe, regenerujące i przeciwzapalne. Podrażnienia i zaczerwienienia skóry zostają zminimalizowane (również po nadmiernym opalaniu), a jej własności ochronne wzmocnione. Pozostawia skórę idealnie nawilżoną, jedwabiście gładką, miękką i elastyczną. Składniki aktywne: kwas hialuronowy, ekstrakt z korzenia lukrecji, Centella Asiatica, kasztanowiec, aloes (źródło witamin B1, B2, B3, B12, C, E, aminokwasów, NNKT oraz mukopolisacharydów), tocotrienole.

Anty cellulit - malinowy detoks
Działanie: Zapobiega powstawaniu cellulitu oraz niweluje już powstały, wspomaga redukcje tkanki tłuszczowej (stymuluje lipolizę); pomaga podtrzymać osiągnięte wcześniej efekty odchudzania, stymuluje mikrokrążenie i metabolizm skóry; wspomaga wydalanie wody i toksyn z organizmu; wyszczupla i modeluje sylwetkę, ujędrnia i uelastycznia skórę, intensywnie odżywia i nawilża, poprawia strukturę skóry, zmniejsza obrzęki i zastoje, posiada właściwości antyoksydacyjne, relaksuje.

Czerwone wino - zabieg odmładzająco-ujędrniający
Wskazania do zabiegu: utrata jędrności i przedwczesne starzenie się skóry, osłabienie kondycji skóry przez drastyczne diety odchudzające, zaburzenia wydalania substancji toksycznych, skóra zanieczyszczona, zmęczona, niedotleniona, nadmierna tkanka tłuszczowa, cellulit. Działanie: skutecznie zwalcza wolne rodniki, ochrona skóry przed zbyt wczesnym starzeniem się i niekorzystnym wpływem czynników środowiska, poprawa napięcia skóry, eliminacja toksyn (detoks), dotlenienie, poprawa metabolizmu oraz mikrocyrkulacji, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, redukcja stresu, poprawa samopoczucia. Zalecenia: zabieg można stosować na całe ciało lub jego problematyczne partie, zabieg może być wykonywany na okolicy biustu z pominięciem brodawek, zalecana ilość to seria 8-10 zabiegów co 2-4 dni, idealna propozycja dla skóry zmęczonej i zanieczyszczonej.

Umówienie terminu
Odwołanie terminu
Inne
Copyright Dark Massage Salon 2018
ADRES:
80-169 Gdańsk - Suchanino
ul. Kurpińskiego 1A

GODZINY OTWARCIA
Pon - Wt: 12:00 - 21:00
Śr: 10:00 - 21:00
Cz - Pią: 12:00 - 21:00
​​Sob - Nie: nieczynne
Rezerwacje +58 301 09 72
Wróć do spisu treści